укр eng
В кінці року найшло на владу прозріння про те, що вона в чисту програла медійну євроінтеграційну, а потім, антимайданівську «війну» в результаті якої «потужні напрацювання» останніх 3-5 років випарувалися, як вода з каструлі без кришки, а в сухому залишку – повна недовіра та розчарування більшості, навіть колись лояльного електорату.
Категорії: Медіа-аналітика Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
У 2013 р. чернівецькі ЗМІ зазнали стільки потрясінь і переворотів, скільки не бачили декілька років поспіль. Рік, що минає, вочевидь, став кульмінаційним у площині поляризації регіональних ЗМІ за критеріями політичних уподобань, тематики і стилю подачі новин, висвітлення або замовчування суспільноважливої інформації – але не меншою мірою його можна характеризувати і як рік, що став вирішальним у порушенні традиційного медіа-монополізму. Стало зрозуміло, що нові гравці на інформаційному ринку – постійні і залишаться на ньому надовго, тоді як старим медіа – серед них і тим, що готові модернізуватись – уже довелось посунутись і звільнити місце новачкам.
Коментарі (0) | Читати далі...
Ейфорія Майдану не може буде оцінена як однозначний негатив або позитив, - це поступ свідомості багатьох громадян, і, насамперед, – молоді.
Категорії: Євромайдан Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Ось і добіг до кінця 2013-й, який – що б там не було далі - уже назавжди залишиться в історії України, як рік Євромайдану, рік небувалого досі піднесення громадянської свідомості. Наступний рік обіцяє бути нелегким. Для моєї патріотичної Тернопільщини – тим паче.
Коментарі (0) | Читати далі...
Сьогодні громадські активісти Рівного подали апеляцію на рішення Рівненського окружного адміністративного суду, який 24 грудня цього року заборонив проводити мирні протестні акції біля обласного управління МВС, міського відділу МВС та управління по боротьбі з організованою злочинністю в Рівненській області.
Категорії: Євромайдан, Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Чому не варто дивитися Новорічні привітання керманичів країни?
Категорії: Маніпуляції у ЗМІ Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
В Києві пам"ятник, в Хмельницькому - офіс...
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.