укр eng
Перед новорічними святами у родині активіста Луцького Євромайдану – Володимира Пащенка додалося клопотів: перевіряючи органи вирішили розібратися з господарчою діяльністю підприємця…
Категорії: Євромайдан Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Всі ми маємо свої політичні вподобання, релігійні погляди, музичні смаки і нас далеко не завжди радують погляди інших, але мова цифр невблаганна.
Коментарі (0) | Читати далі...
Після того як майданним шляхом не було повалено режим – навіть уряд не відправили у відставку - лідерам опозиції і тим політикам, котрі відносять себе до опозиційних, уже зараз спало на думку розпочати президентську кампанію. Однак перше в цьому році Народне віче в Києві виявилось менш чисельним, ніж минулорічні акції. І все, про що наголошують політики сьогодні можна було зробити одним махом у вже минулому році, коли на вулиці столиці України вийшло півмільйона людей. Однак тоді ж розгубились усі: й влада, й опозиція, тим самим ( одні й другі) залишились вірними собі.
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Аналізуючи доволі незвичні події для України в останній рік, в голову прийшла певна паралель з подіями часів «культурної революції» в Китаї у 60-х роках минулого століття, про яку, викладали свого часу в інституті.
Коментарі (0) | Читати далі...
Дивлячись телеканали, чиї офіси знаходяться в Україні, розумієш, що російське інформаційно-технологічне зомбування, сягнуло свого апогею…
Категорії: Моніторинг ЗМІ Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Тема навіяна необхідністю найближчим часом летіти до Сімферополя. Відкриваю сторінку улюбленої авіакомпанії "Wizz Air", що колись була єдиним лоукостом у здійсненні рейсів у межах України... і бачу: тепер вони по Україні не літають узагалі. "З чого б це?" - починаю замислюватися. І якось сама собою на гадку спадає паралель із провалом асоціації з ЄС у цілому та підписанням такої важливої для нас угоди, як договору про "відкрите небо" зокрема.
Коментарі (0) | Читати далі...
26 грудня 2013 р. відбулося освячення та встановлення купола на новоявленому храмі Святого Предтечі хрестителя Іоанна у с. Базаліївка. Вирішити питання з приміщенням допомогли правозахисники.
Категорії: Замовчані події Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.