укр eng
Тернопіль досі знаходиться під гнітючим враженням від смертельної ДТП, що сталася в місті перед Новим роком, і про яку дізналася вся Україна.
Коментарі (0) | Читати далі...
Логічним продовженням стратегії державної-регіональної політики Малоросійського генерал-губернаторства, в яке семимильними кроками заради "покращення життя вже сьогодні" ми перетворились з вчорашнього дня, стане "істинно прогресивне" право першої ночі.
Коментарі (0) | Читати далі...
Про засідання ВР 16.01.2014р
Коментарі (0) | Читати далі...
Оновний закон – не закон для партії влади… І тому, теза, що Партія регіонів порушує Конституцію може тлумачитися адептами цієї політичної сили як екстремізм…
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Як ми всі знаємо, сьогодні Верховна Рада перевершила саму себе, проголосувавши за цілий пакет законів, які суперечать здоровому глуздові. Мало того, сам процес голосування так само не ліз ні в тин, ні у ворота, ні в якісні двері: депи голосували, акі діти в школі ("ручки догори, ручки догори")...
Коментарі (0) | Читати далі...
Україна планує отримати російський комерційний кредит на добудову енергоблоків №3 і 4 Хмельницької АЕС. Хоча національний ядерний регулятор ще у червні 2013 року повідомив, що основні концептуальні рішення проекту ХАЕС №3 і 4 неможливо реалізувати на майданчику станції. Початок реалізації проекту у нинішньому вигляді призведе до зростання зовнішнього боргу нашої держави, збільшення економічної та енергетичної залежності від Росії та зростання ризиків від використання атомної енергії.
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Як зупинили перевірку Міносвіти
Коментарі (1) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.