укр eng
22 січня 2014 року декілька сотень чернігівців зібралися на мітинг до Дня Соборності України та вшанувати пам'ять загиблих на вулиці Грушевського в Києві.
Коментарі (0) | Читати далі...
23 січня мітингуючі вперше застосували силу. Коли помітили, як один молодий чоловік цілеспрямовано камерою знімає окремих людей, попросили його представитись, він відмовився… Тоді його заставили: близько десятка учасників мітингу не лише оточили «оператора», а й силою відібрали в нього портмоне з документами. Як вияснилось, знімав активістів експерт НІЕКЦ при УМВС області.
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Теперь Киев - это кровавая рана. Это крик боли, ярости, отчаяния, ненависти. Моё сердце болит, когда я вижу, что такая ненаглядная улица Грушевского превратилась в бойню, в мясорубку, где озверевшие садисты дорвались до своего любимого занятия: бить, калечить, мучить, издеваться, глумиться, убивать свободных людей. За то, что они свободные. За то, что они не хотят слышать шансон - да какой же шансон - блатняк. За то, что имеют гордость и достоинство. За то, что не рабы и не быдло.
Категорії: Євромайдан Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
It is becoming absolutely clear that the Kremlin's invasion in Ukraine is just a matter of time. The scenario of Russia reacting to pleas by Ukrainian junta headed by murderer and criminal Viktor Yanukovych as well as his puppet local administrations and "pacifying" outraged Ukrainians with brutal force has been underway for a while already.
Категорії: Євромайдан Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Коментарі (0) | Читати далі...
Активісти закликають усіх волинян стати на захист своїх конституційних свободи і громадянських прав
Категорії: Замовчані події Теги:
Коментарі (1) | Читати далі...
і закликає всіх громадян України, жителів Криму всіх національностей виступити на захист громадянських прав і свобод
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.