укр eng
Про те, що бренд Народна Рада вже є зареєстрованим ще в 2003 році.
Категорії: Євромайдан Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Праві ті, хто ототожнюють суть політичних технологій і політичної журналістики. У всякому разі, в чернівецьких реаліях виміри аналітики давно зсунулись на маргінес і перейшли в розряд інтелектуальної археології. Тож не дивно, що частина журналістів, керуючись Марксовим закликом, не описують дійсність, а конструюють її – іноді навіть відверто в цьому зізнаючись. Пересічні медійники виступають у ролі партійних агітаторів, проникливіші – в ролі політтехнологів, а найамбітніші приміряють шати самих політиків.
Коментарі (0) | Читати далі...
Як відомо з історії, революції починаються у столицях, а закінчуються в регіонах. Робити будь - які висновки в нашій ситуації справа марна і невдячна, бо ситуація може змінитися, буквально, за півгодини. Та все ж… нарешті відбулось те, що мало відбутись на Майдані – суспільство радикалізувалось. Бо два місяці стояння на Майдані майже нічого не дали – влада ніяк не реагувала на мирні вимоги людей.
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Вже майже тиждень Тернопільська облдержадміністрація в руках протестувальників. А Тернопільська обласна рада провела 25 січня сесію, на якій визнала Народну Раду України, висловила недовіру голові облдержадміністрації Валентину Хоптяну та створила виконавчий комітет і загони народної самооборони.
Коментарі (0) | Читати далі...
Парламент скасував закони "про диктатуру"
Коментарі (0) | Читати далі...
Щоденно виходячи на центральні площі в своїх містах, люди будуть відтягувати значні сили міліції зі столиці й тим самим зменшуватимуть напругу в центрі Києва і прискорюватимуть досягнення компромісу.
Категорії: Євромайдан Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
в Сімферополі буде гаряче
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.