укр eng
17 квітня на Рівненщині пройшов перший пробний запуск системи он-лайн консультування мешканців області через Skype. Першими в області, хто скористався новими можливостями дистанційного юридичного консультаційного сервісу, стали мешканці сіл і селищ Рівненського, Млинівського і Сарненського районів.
Категорії: Соціальний захист Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Центральна виборча комісія своєю Постановою №268 від 14.04.2014 сформувала та оприлюднила склади окружних виборчих комісій України на позачергових виборах Президента України, в тому числі і на Рівненщині.
Коментарі (0) | Читати далі...
З березня 2014 року в Україні впроваджується масштабний проект, який спрямований на сприяння проведенню прозорих, чесних та інклюзивних виборів Президента України і подолання негативних правових наслідків останніх суспільно-політичних подій у державі.
Коментарі (0) | Читати далі...
В розпорядженні чернігіського сайту ПіК опинився цікавий документ, а саме «Розпорядження про призначення керівників окружних виборчих штабів кандидата в президенти Юлії Тимошенко Чернігівської області».
Коментарі (0) | Читати далі...
9 квітня в приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки презентували результати напрацювань проекту «Покращення доступу жителів малих громад до правової допомоги через використання новітніх технологій та залучення ресурсів органів влади».
Категорії: Соціальний захист Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
У разі затвердження у Верховній Раді революційних поправок, постраждають не лише безпосередньо виробники альтернативних джерел енергії, а й усі, хто причетний до цього виду бізнесу разом з інвесторами. А це зможе спричинити згортання виробництва сонячної енергії взагалі.
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Соціологічне дослідження «Політичні уподобання мешканців Чернігова» проводилося 22-24 березня 2014 року Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень на замовлення телеканалу "Дитинець".
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.