укр eng
Сьогодні в Рівному представники РОГО «Комітет виборців України» поширювали правопросвітницькі буклети про способи перевірки даних у списках виборців та про можливості голосування за місцем перебування, а не за «пропискою».
Категорії: Вибори Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Книжка "Не згасни, свічко пам'яті" пирятинської дослідниці та поетеси Лариси Ковалівської перетворилась на справжній орієнтир для багатьох притомних громадян, зголоднілих читачів та місцевих письменників, які свідомо не залишились на узбіччі сучасної карколомної історії.
Коментарі (0) | Читати далі...
В Хмельницькому виборці дізнались про можливості для реалізації та захисту своїх прав
Категорії: Моніторинг виборів Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Минулого тижня місцеві газети Харківщини раптом «прорвало» на «джинсу» на користь кандидата у Президенти Тігіпка. Одночасно ледь не у всіх «районках» вийшли матеріали фактично з однаковим текстом, але під різними назвами («Восток – дело тонкое», «Навстречу Востоку», «Как успокоить Юго-Восток» тощо) та підписані різними «авторами».
Категорії: Маніпуляції у ЗМІ Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Мій любий Донбасе!
Коментарі (0) | Читати далі...
Громадська організація "ЛітТерра" заснована у 2013 році. Одним з основних напрямів її діяльності є волонтерська робота.
Коментарі (0) | Читати далі...
З інформаційним бюлетенем під назвою «Тільки факти», в якому розміщені матеріали з «чорним» піаром проти кандидата в Президенти України Петра Порошенка, мають можливість ознайомитися мешканці Рівного. Про це Рівненський КВУ повідомили виборці, котрі почали виявляти його в своїх поштових скриньках 30 квітня та 1-2 травня.
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.