укр eng
Розглядається справа про пам"ять і совість.
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Рівнеоблводоканал не має законних підстав переносити заборгованість з водопостачання та водовідведення з одного особового рахунку на інший. До такого висновку нещодавно дійшов Апеляційний суд Рівненської області, розглянувши апеляційну скаргу мешканки Рівного з цього питання.
Категорії: Соціальний захист Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Унікальний інформаційний ресурс, на якому можна отримати якісну безоплатну правову допомогу через Інтернет, – портал «Правоонлайн» (www.pravoonline.org.ua) – презентували сьогодні, 4 червня, в Рівненському Будинку вчених.
Коментарі (0) | Читати далі...
Укотре про наболіле
Коментарі (0) | Читати далі...
Чи вбивають слова? Слоган "Words kill wars" рекламної компанії "Ogilvy&Mather" - супроти "калашникова".
Категорії: Блогосфера Теги: Words kill wars
Коментарі (0) | Читати далі...
День голосування з виборів Президента України 25 травня 2014 року на Рівненщині пройшов спокійно, без серйозних порушень, що могли б вплинути на результати виборів. Про це сьогодні в Рівному заявив під час прес-конференції в Громадському прес-центрі «За чесні вибори-2014!» голова правління РОГО «Комітет виборців України» Олексій Горецький.
Категорії: Моніторинг виборів Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Достатньо зазирнути до будь-якої соціальної мережі, щоби переконатися: різноманітні дослідження громадської думки щодо симпатій виборців або "поплутали", або ж відверто брешуть.
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.