укр eng
Хто за і хто проти проведення Національного Сорочинського ярмарку-2014
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
20-й, 39-й, 40-й та новостворений 43-ій батальйони територіальної оборони Дніпропетровської області отримали 60 сучасних акумуляторів для військової техніки.
Коментарі (0) | Читати далі...
Таку думку висловив сьогодні заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов.
Коментарі (0) | Читати далі...
Це спільний проект Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України, редакцій обласних газет «Вісті Придніпров’я», «Зоря» і запорізького Видавничого Дому «Кераміст».
Коментарі (0) | Читати далі...
- Як майдан цим змінам допомагає? – питають у них. – А як заважає, відповідають?
Категорії: Блогосфера, Євромайдан Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
На вінницькому політико - владному бомонді в черговий раз зимно, незважаючи на спекотну погоду літа. Схоже в регіоні боротьба з корупцією ведеться паралельно з боротьбою з найактивнішими народними люстраторами. Раз по раз лідери вінницького Майдану опиняються у досить, м’яко кажучи, неприємних ситуаціях. Наприклад, одного народного люстратора – Юрія Хорта (Павленка) декілька разів били, іншого – голову молодіжної обласної організації партії «Батьківщина молода» Вадима Кудіярова звинуватили у вимаганні хабаря в розмірі 75 тисяч доларів. А голову облради Сергія Свитка, котрий першим в Україні відмовився підкилимно підписувати контракти з 32-ма головними лікарями медичних закладів, що належать до комунальної власності, тобто затвердження лише після обговорення кандидатур колективами й громадою - незгодні опоненти вже почали звинувачувати в «традиційних» для таких випадків гріхах.
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
По те, що політики з ВР не приймають активну участь в військових діях на Сході країни
Категорії: Медіа-технології Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.