укр eng
Біля будівлі Чернігівської обласної державної адміністрації зранку зібралися постраждалі від аварії на ЧАЕС, які вимагали припинити свавілля чиновників
Коментарі (0) | Читати далі...
На Тернопільщині все частіше траур. Все частіше привозять зі Сходу труни з тілами загиблих за справжню незалежність України.
Коментарі (0) | Читати далі...
Анексія Криму стала можливою не лише через вторгнення російських інтервентів, передувала цьому акту бездіяльність держави, яка за 23 роки незалежності не зуміла навчити росіян, українців та кримських татар розмовляти державною мовою у себе в дома – в Криму.
Категорії: Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Підступний вітер увесь час закидав червоно-чорний прапор, вивішений із віконниці мого балкону, з надвору до приміщення - достоту як котрусь шмату. Рішення, за великим рахунком, виявилося банальне, як і завжди у таких ситуаціях: я просто пришив до його протилежного кінця магніт завважки грамів 100 і тепер уже навіть досить сильний порив фізично неспроможний завадити тому, щоби цей стяг лопотів собі в усіх на очах. Мій узірець використали кільканадцять сусідів... і от рідний спальний райончик уже готовий до святкування найвизначнішого та без сумніву найважливішого свята цього року - Дня Незалежності України.
Коментарі (0) | Читати далі...
У центрі «самого синього» округу в Україні – місті Чугуєві Харківської області – на проміжних виборах до міськради депутатом обраний правозахисник.
Коментарі (0) | Читати далі...
Часто контент, яким наповнюють свої мізки українські громадяни є продуктом інформаційно-отруйним, зіпсутим не їстівною цвіллю, як сир від європейських виробників, а нагадує напіврозкладене м'ясо з радянського скотомогильника, що розігріли кремлівські кухарі...
Категорії: Медіа-технології Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Це стало можливим завдяки спільному проекту підприємства-виробника та Фонду оборони країни.
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.