укр eng
На старті – позачергові вибори до Верховної Ради України. І надії, що вони відбуватимуться за відкритими списками, по суті, вже не залишилося. У зв`язку з цим з сумом спостерігаю за підготовчими діями місцевого політикуму. Тернопіль – місто невелике, тут важко щось надовго втримати в таємниці. Врешті-решт, не особливо хтось і намагається щось приховувати, ну або може не виходить. В результаті вже навіть поверховий аналіз інформації з різних місцевих джерел дає зрозуміти, що нових облич ми у тих списках не побачимо або побачимо дуже мало.
Коментарі (0) | Читати далі...
"Виявляється, у Вінниці досі ще не знали, що таке цензура, аж доки до нас не зібрався приїхати мер Львова Садовий", - дещо розгублено поділились враженнями колеги - журналісти.
Коментарі (0) | Читати далі...
З 1 січня 2015 року Латвійська Республіка розпочинає головування в Раді Європейського Союзу. Президент спілки лікарів Латвійської Республіки Петеріс Апінис запевнив, що Латвія буде інформувати країни ЄС про ситуацію в Україні та закликатиме їх до допомоги. Про це стало відомо під час офіційного візиту латвійської делегації на Дніпропетровщину.
Коментарі (0) | Читати далі...
У місті Чугуєві Харківської області влаштували святкування Дня незалежності України зусиллями громади.
Коментарі (3) | Читати далі...
У жодному іншому регіоні України не могло б виникнути стільки проблем, як сьогодні маємо з Донецьком і Луганськом.
Коментарі (0) | Читати далі...
Де докази, що чиновник, котрий десятиліттями зубами тримається за своє дохідне місце корупціонер? А хіба потрібно докази того, що на окружній стоять повії?
Коментарі (0) | Читати далі...
2 вересня 1996 року, Указом Президента в Україні була введена в обіг гривня. Купоно-карбованці почали обмінювати на гривню за курсом 100 тис. до 1.
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.