укр eng
12 вересня 2014 р. у Харкові відбулася презентація книги відомого польського економіста, автора «шокової терапії», після якої Польща продемонструвала значне зростання економіки – Лєшека Бальцеровича.
Коментарі (0) | Читати далі...
Акція протесту, відомі як Євромайдан, у Рівному розпочалася ще 22 листопада 2013, і тривають ще й до сьогодні. Тільки те, на що нині перетворили рівненський Майдан дедалі більше схоже на цирк чи генделик. Хоча декому вже зовсім не смішно.
Коментарі (0) | Читати далі...
Моніторинг ЗМІ: основні тенденції тижня 1-7 вересня в інформаційному просторі Чернігівщини.
Коментарі (0) | Читати далі...
"Хочете шоу, облийтесь чимось іншим, гівном, наприклад, тоді воякам перед смертю, хоч смішно буде згадати за кого вони гинули».
Коментарі (0) | Читати далі...
Меморандум за чесні та демократичні позачергові вибори до Верховної Ради України 2014 року пропонують підписати політичним партіям та кандидатам у депутати Рівненської області місцеві громадські активісти. Ініціаторами підписання цього документа стали представники коаліції «За демократичні вибори», яка нещодавно була створена на Рівненщині і до складу якої входять рівненські організації Комітету виборців України, Громадянської мережі ОПОРА і Руху «Чесно».
Коментарі (0) | Читати далі...
По накатаній: створюється фонд, куди під адміністративним тиском акумулюються зібрані з підприємців округу кошти, на які добренький нардеп «вирішує» проблеми своїх виборців.
Коментарі (0) | Читати далі...
Де гроші, Таня? Звернувся в своєму дописі у Фейсбук один з активістів рівненського Майдану Ельдар, до коменданта наметового містечка Тетяни? На що, Таня відповіла...
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.