укр eng

Звіт за результатами моніторингу херсонських Інтернет сайтів (20 - 26 серпня)


З 20.08.2012 по 02.09.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Херсонська область

На минулому тижні інтернет-сайти Херсону, найбільшу увагу приділили діяльності посадовців, представників Партії Регіонів. Наприклад, заступника голови ХОДА Анатолія Хоменко, Херсонського міського голови Володимира Сальдо. Інформація про утворення та початок діяльності окружних виборчих комісій, яка мала місце, подавалась в сухому інформаційному вигляді, і практично не стосувалась суб’єктів моніторингу, тому ми відібрали лише 2 повідомлення за цією темою. Різко зменшився обсяг інформації про Опозицію, яка практично ніяк себе не проявляла на тижні що минув. Лише одна нейтральна інформація, та одне коротеньке в аналітичному матеріалі.

Найбільше матеріалів та оціночних згадувань, знову про партію влади – 12. На другому місці, вперше і трохи несподівано УДАР – 5 матеріалів та одне згадування, лідерів якого почали цитувати на "Херсонській Правді". Два матеріали про партію Україна Вперед, причому, обидва стосуються озвучення місцевих проблем.

2 матеріали про само висуванців, і обидва про кандидата у 186 окрузі, Федора Негоя.

Вперше, зменшилося кількість матеріалів про КПУ. На цьому тижні було лише  одне згадування про КПУ і те невеличке 281 знак.

Загальний обсяг інформації про Партію Регіонів – 14490 знаків; з  неї нейтральної тільки 2946 знаків, позитивної всього тільки 1387 знаків, а от негатива маємо майже рекорд – 10890 знаків. Для цього «попрацювали» заступник голови ХОДА Анатолій Хоменко, який дав вказівку закрити канал ТВІ, за те що на ньому розповіли про афери на підприємстві чиновника. Депутат обласної ради Михайло Опанащенко, за якого на окрузі агітують посадовці, та влада взагалі, яка формує під себе ОВК.

Обсяг інформації про УДАР – 5164 знаки, з них 3976 нейтральна та 1188 – позитивна.

Про «Україну Вперед» та само висуванців тільки нейтральна інформація 2882 та 11151 знаки відповідно. Про опозицію теж, тільки нейтральна інформація – 742 знаки.

Знову як і на минулому тижні, більш активний у висвітленні політичної  інформації сайт «Херсонська Правда» – 18 матеріалів з 23, тобто, на «Площі Свободи» тільки 5 матеріалів, причому 4 про Партію Регіонів та одна аналітична стаття, в якій згадується кілька політ сил.