укр eng

Звіт за результатами моніторингу кіровоградського ТБ (27.08.2012 - 02.09.2012)


З 27.08.2012 по 02.09.2012
Медiа: ТБ
Регiон: Кіровоградська область

Загальні тенденції

Упродовж 27 серпня – 2 вересня основна увага ЗМІ регіону зосередилась на висвітленні святкування Дня Незалежності, поточних справах кандидатів у депутати та підведенні проміжних підсумків передвиборчих перегонів. Також в центрі уваги журналістів був візит Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника та його перебіг.

Телебачення

Коментар найбільших та найменших показників

Як і за попередні тижні, Партія регіонів має абсолютно максимальні показники в позитивній тональності по обох місцевих каналах, інші суб’єкти моніторингу взагалі протягом тижня не згадувалися, за винятком підсумкової програми Кіровоградської обласної телерадіокомпанії «Погляд». Представник об’єднаної опозиції «За Батьківщину», кандидат-мажоритарник по виборчому округу №99 Андрій Табалов проводив свою зустріч із працівниками онкологічного диспансеру під час обідньої перерви, і саме цей, здавалося б рядовий випадок викликав бурю емоцій з боку провладного телеканалу, який нібито проводив журналістську розвідку матеріалу сайту «Весь Кіровоград». До речі, паралельно із кандидатом від опозиції представник провладної партії проводив свою зустріч в обласній лікарні, що ніяких негативних емоцій ні в кого не викликало. Всі інші матеріали висвітлювали виключно діяльність представників Партії регіонів: захист програми «Центральний регіон – 2015» Устинівським районом, вручення ключів від квартир молодим сім’ям за програмою молодіжного кредитування тощо. Досить широко було презентовано візит Дмитра Табачника до Кіровограда, вручення ним ключів від шкільних автобусів директорам шкіл, участь у серпневій конференції вчителів, презентації видання «Історії рідного краю».

Канал TTV також основну увагу зосереджує на висвітленні перерахованих вище подій та представників Партії регіонів, однак переважно в нейтральній тональності (до речі, спорадично в ефірі Кіровоградської обласної телерадіокомпанії з’являються репортажі, авторами яких є журналісти цієї телерадіокомпанії). Доречно також зазначити, що знову ж таки жодна інша політична сила на цьому каналі представлена не була.

Коментар максимальних та мінімальних показників тональності

Максимальні показники позитивної тональності на обох каналах належать Партії регіонів.

Мінімальні показники тональності зафіксовані для об’єднаної опозиції «За Батьківщину» щодо описаного виступу перед виборцями.

 

Пріоритетність представлення

Від Партії регіонів – голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін, Олександр Шаталов (мажоритарники), від інших політичних партій – Андрій Табалов (об’єднана опозиція «За Батьківщину»).

Теми

  • візит Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника.
  • Реалізація програми «Центральний регіон – 2015».
  • Реалізація соціальних ініціатив Президента.

Спікери

Сергій Ларін, Олександр Шаталов, Андрій Табалов.