укр eng

Звіт за результатами моніторингу черкаського телебачення за період 20-26.10.2014 р.


З 20.10.2014 по 26.10.2014
Медiа: ТБ
Регiон: Черкаська область

 

Основний обсяг згадок про суб’єктів моніторингу прийшовся на випуски новин ТК ВІККА, державна ОДТРК «Рось» продовжує залишатися відсторонь від висвітлення виборчої тематики, обидва телеканали приділили увагу приїзду в Черкаську область Президента України Петра Порошенка.

На обох телеканалах виборці не отримали в випусках новин жодної інформації  про  суб’єктів моніторингу – партії, ТК ВІККА  більш  активно висвітлювала виборчий процес, приділивши увагу активності певних кандидатів-мажоритарників: В.Жуковської, О.Петренка, С.Рудика.

– Валентини Жуковської (194, самовисування) та Анатолія Бондаренка (194, «Батьківщина»).

Інформація про суб’єктів  моніторингу  подавалася в нейтральній тональності. Найбільш явний негатив прозвучав в сюжеті щодо мажоритарниці В.Жуковської  - сюжет від 23.10. було титровано «Тролейбуси розбрату», звучала пряма мова мера Черкас С.Одарича з негативними оцінками слів Жуковської: "Вся ця істерія, яку ми спостерігаємо упродовж цього часу, це лише передвиборча агітація і намагання обманути виборців. Більше того, упродовж тривалого часу Жуковська вимагала від мене, щоб місто заплатило їй за подаровані Азотом тролейбуси" .