укр eng

Звіт за результатами моніторингу Хмельницького телебачення за період 13-19.10.2014р


З 13.10.2014 по 19.10.2014
Медiа: ТБ
Регiон: Хмельницька область

Звіт за результатами моніторингу Хмельницького  телебачення за період 13-19.10.2014

 

Хмельницькі канали за звітний період практично не  висвітлювали передвиборчий процес .

Обласне державне телебачення  «Поділля-Центр» висвітлює діяльність президента та уряду лише як виконавців своїх обов’язків.    Майже усі сюжети у нейтральній тональності. У позитивній тональності майже у рівній мірі є згадування і про П.Порошенка, і про А.Яценюка  як виконувачів обов’язків . Звучала пряма мова  і Президента, і прем’єр-міністра.

 Політичні сили  та кандидати мажоритарники   в інформаційній програмі «Подільська панорама»  представлені не були. Виборчий контент складався тільки з інформації про можливість зміни голосування.

Програма «Новини» на ТРК «Місто» також ігнорує висвітлення інформації про політичні сили та кандидатів-мажоритарників. Тільки одного разу була згадка про міського голову, який також є кандидатом–мажоритарником, але як  виконавця посадових обов’язків.

Отже, можна впевнено  констатувати, що виборці не отримали жодної інформації про партії та кандидатів – мажоритарників, а отже не отримали достатньо інформації для усвідомленого вибору через те, що  практично не висвітлюється інформація, яка стосується безпосередньо суб’єктів виборчого процесу.