укр eng

Звіт за результатами моніторингу закарпатських друкованих ЗМІ


З 19.05.2014 по 24.05.2014
Медiа: Преса
Регiон: Закарпатська область

Закарпатські газети, які традиційно виходять у суботу, з’явилися друком заздалегідь – п’ятницю, аби використати останній шанс для політичної реклами. За цей тиждень друковані видання найчастіше згадували Порошенка та Тимошенко. При цьому про Порошенка писали всі видання, про Тимошенко. Цього разу, як виняток за всю виборчу кампанію найбільше тексту у позитиві припало на кандидата Добкіна. Менше на 30% за Добкіна згадувалася у позитиві Тимошенко. Найбільше у негативі йшлося про Порошенка, максимально цього тижня у порівнянні з попередніми.  У нейтральній тональності теж було кілька рядків, але виключно про Порошенка.

Газета «Новини Закарпаття» видається, що не використала шансу останнього передвиборчого тижня, бо не подавала матеріалів про кандидатів, буквально кілька рядків було присвячено Порошенку у позитивній тональності.

Газета «Закарпатська правда» виправдала цього тижня приналежність до ПР і подала максимального об’єму публікацію про Добкіна у позитивній тональності.  Найменше у позитиві в газеті згадувалася Тимошенко. Негативної тональності інформації було подано виключно про Тимошенко. Порошенко згадувався кількома рядками у нейтральній тональності.

 Газета «РІО». Газета подала інформацію про всіх трьох лідерів перегонів: Порошенка, Тимошенко та Тігіпка. Щоправда у позитиві тільки про Тимошенко (максимально) і Тігіпка (утричі менше, ніж про Тимошенко). Про Порошенка йшлося виключно у негативі, при цьому площа цієї інформації біла більшою, ніж про Тимошенко та Тігіпка разом узятих. Загалом тенденції попередніх тижнів у РІО збереглася – максимально «піаримо» Тимошенко та «мочимо» Порошенка.