укр eng

Звіт за результатами моніторингу закарпатських друкованих ЗМІ


З 05.05.2014 по 11.05.2014
Медiа: Преса
Регiон: Закарпатська область

За цей тиждень закарпатські друковані видання писали тільки про трьох кандидатів: Порошенка, Тимошенко та Тігіпка (прізвища подані по мірі зменшення виділеної на кожного газетної площі). Найбільше – про Порошенка. При цьому інформація у позитиві про цього кандидата перевищувала негативну удвічі. Майже однакову площу зайняли публікації про Тимошенко та Тігіпка у позитивній тональності. Про інших кандидатів не йшлося.

Газета «Новини Закарпаття» присвятила Порошенкові цілу шпальту, подаючи звіт з відвідин кандидатом Закарпаття. На наступній сторінці подавалася інформація про кандидата Тігіпка, але вже не редакційного виробництва, а підготована центральним виборчим штабом – інтерв’ю з кандидатом. Обидві публікації подавалися у позитивній тональності, щоправда інформації про Порошенка було удвічі більше, ніж про Тігіпка. Про інших кандидатів, які підпадають під моніторинг, не йшлося.

Газета «Закарпатська правда». Активно піарило Порошенка цього тижня і видання ПР. Кандидату надали пів шпальти і інформували про його приїзд на Закарпаття. У позитивній тональності. Про інших кандидатів інформації не було.

Газета «РІО». Традиційно у цьому виданні лідером по висвітленню була Тимошенко. Публікації про цього кандидата удвічі перевищувало площу наступних – Тігіпка та Порошенка. Щоправда Тимошенко та Тігіпко фігурували у позитивній тональності, а Порошенко - у негативній. Про решту кандидатів не йшлося.

Щодо Тимошенко та Порошенка, то позитив та негатив публікацій були підкреслені вже у заголовках. Зневажливе «шоколадний король» щодо Порошенка та політиком, якій «важливо зберегти керованість країни» (про Тимошенко).