укр eng

Звіт за результатами моніторингу рівненських Інтернет-порталів (за період з 05 по 11 травня 2014)


З 05.05.2014 по 11.05.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Рівненська область

  1. У звітному періоді було зовсім небагато матеріалів, що потрапляють під критерії вибірки моніторингу. Основними інформаційними приводами були – двійники в ДВК, коментарі міністра А.Авакова щодо проведення АТО.
  2. У процентному співвідношенні представлення політичних сил на рівненських порталах, що потрапили до вибірки, виглядає так: виконання обов’язків Урядом А.Яценюка – 34,8%, П.Порошенко – 31,4%, Ю.Тимошенко – 23,2%, С.Тігіпко – 5,7%, виконання обов’язків в.о. Президента О.Турчинова – 5%.
  3. На порталі «4 влада» переважали матеріали з нейтральною тональністю, найбільше щодо діяльності Уряду А.Яценюка, трішки менше щодо кандидатів Ю.Тимошенко та П.Симоненка (рівна кількість) В негативній тональності писали лише про П.Порошенка (більше) та Ю.Тимошенко (менше). В позитивній тональності згадали лише П.Порошенка. Про таких кандидатів як М.Добкін, П.Симоненко та С.Тігіпко на сайті взагалі не згадували. До речі, на цьому тижні на «4 владі» було розміщене повідомлення, що вони взагалі відмовляються розміщати політичну рекламу (джинсу вони взагалі ніколи не розміщали).

На сайт «ВСЕ» кількість матеріалів, присвячених кандидатам в президенти була незначна. Кандидати були представлені або в негативній тональності (лідери С.Тігіпко та Ю.Тимошенко, трішки відстав П.Порошенко), або в нейтральній (найбільш активно – П.Порошенко). В позитивній тональності писали лише про діяльність Уряду.

  1.  Маніпулятивних технологій та медіа ефектів помічено не було.