укр eng

Звіт за результатами моніторингу рівненських Інтернет-порталів (за період з 28 квітня по 04 травня 2014)


З 28.04.2014 по 04.05.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Рівненська область

  1. Основним інформаційним приводом для більшості матеріалів став приїзд на Рівненщину Ю.Тимошенко. Варто відзначити, що місцеві видання досить критично висвітлили її перебування на Рівненщині. Крім того, серед тем, що активно висвітлюються – події на півдні та сході країни, в контексті яких згадуються урядовці та в.о. Президента.
  2. У процентному співвідношенні представлення політичних сил на рівненських порталах, що потрапили до вибірки, виглядає так: Ю.Тимошенко – 51,9%, виконання обов’язків Урядом А.Яценюка – 23,7%, виконання обов’язків в.о. Президента О.Турчинова – 13%, П.Порошенко – 6,9%, М.Добкін – 4,4%, С.Тігіпко – 0,2%.
  3. На порталі «4 влада» переважають матеріали з негативною тональністю щодо кандидатури Ю.Тимошенко. В негативній тональності також згадані в.о.Президента а також очільник МВС А.Аваков. В нейтральній тональності невеличкі згадки стосувалися М.Добкіна, П.Порошенка, Ю.Тимошенко та Уряду А.Яценюка. В позитивній тональності писали на сайті лише про Уряд.

На сайт «ВСЕ» більшість матеріалів подані в нейтральній тональності, найактивніше про Уряд А.Яценюка та кандидата Ю.Тимошенко, найменш активно про С.Тігіпка. В негативній тональності згадували лише про Ю.Тимошенко та урядовців. Матеріали з позитивною тональністю були лише щодо П.Порошенка (більше) та Ю.Тимошенко (менше).

  1. Маніпулятивних технологій та медіа ефектів помічено не було.