укр eng

Звіт за результатами моніторингу закарпатського телебачення (21-27 квітня 2014 р.)


З 21.04.2014 по 27.04.2014
Медiа: ТБ
Регiон: Закарпатська область

Цей тиждень в телевізійному просторі Закарпаття характеризувався деякою активізацією виборчої агітації, зокрема на обласному ТБ (ЗОДТРК "Тиса-1"). У прайм-тайм з"явилася реклама від різних учасників передвиборчої гонки: Тягнибока, Порошенко, Тимошенко. Крім того запустили ролики Ю.Луценка (по два покази, до і після новин). Активно "Тиса-1" інормувала про діяльність Ю.Тимошенко: її поїздки у регіони, Рух опору, звернення до Путіна тощо. І у трохи менших обсягах - П.Порошенка, теж про діяльність по країні. Найактивінше у позитивній та нейтральній тональностях у сюжетах "Тиса-1" фігурувала Ю.Тимошенко, дещо менше (тільки у нейтральній тональності) - П.Порошенко. В одному із сюжетів у нейтральній тональності висвітлювалася діяльність Яценюка, який говорив про ціни на ліки.

Щодо ТРК "М-студіо", то найбільше секунд у позитивній тональності тут на рахунку у П.Порошенка, у негативній - Ю.Тимошенко. Також у негативній тональності згадувалися Яценюк та Турчинов, які зі слів Балоги (який пристуній майже щодня у новинах телеканалу) не здатні керувати державою. 

Про решту кандидатів не йшлося взагалі. Обидва телеканали 10-15% ефірного часу (у новинах) присвячували подіям на сході країни.