укр eng

Звіт за результатами моніторингу херсонських інтернет сайтів з 14 по 20 квітня


З 14.04.2014 по 20.04.2014
Медiа: Інтернет
Регiон: Херсонська область

 

1. Загальні тенденції
- На минулому тижні висвітлення передвиборчої кампанії на херсонських Інтернет сайтах  було  помірним. Визначились  основні кандидати, про яких пишуть окремі сайти. Так наприклад, знову багато інформації про Сергія Тигіпко на сайті «Херсонські вісті». Цей сайт регулярно передруковує коментарі політика з його власної сторінки, або з інших ресурсів. Враховуючи те, що до інших кандидатів така цікавість не спостерігається можна припустити, що матеріали замовні; 
- Збільшилась кількість матеріалів про Юлію Тимошенко, незважаючи на те що вона відмінила свій візит на Херсонщину. А от Петра Порошенко стали помічати менше. Найбільш популярною особою на тижні була Наталія Королівська, яка відвідала регіон.
- Тональність висвітлення передвиборчої кампанії в Інтернеті залишається позитивною або нейтральною , практично відсутні негативні згадування про кандидатів. 
- Мало висвітлюється  діяльність лідерів нової влади, в.о. Президента України Олександра Турчинова та прем’єра Арсенія Яценюка.
- Найбільш популярною навколо політичною темою на сьогоднішній день залишається тема військової загрози півдню та заходи щодо забезпечення безпеки. Але у зв’язку із загостренням ситуації на Сході та переключення до нього загальної уваги, матеріали стали більш спокійними. 
2. Співвідношення  обсягу інформації про кандидатів ;
Найбільший обсяг інформації про  Сергія Тигіпко – 8531 знаків (5 матеріалів). На другому місці Юлія Тимошенко  – 5094 знаків (4 матеріали). Про Петра Порошенко 1145 знаків (1 матеріал). Про Михайла Добкіна 386 (1 матеріал).
На сайті «Херсон он лайн» -  3 матеріали про кандидатів, обсяг 4217 знаків; на «Херсонських вістях» 6 матеріалів, обсяг 8917 знаків. На сайті «Херсонці» - 2 матеріали – 2022 знаків.
3. Тональність матеріалів про кандидатів;
- у Сергія Тигіпко  – 8531 знаків, вся інформація подана у позитивній тональності;
- у Юлії Тимошенко – 4507 знаків подано в позитивній тональності і 587 у нейтральній;
- про Петра Порошенко вся інформація – 1145 знаків в позитиві; ;
- про Михайла Добкіна 386 знаків в нейтральній тональності;
4. Інформація про владу. На минулому тижні зафіксовані 2 матеріали про Олександра турчинова, не пов’язані з перебігом передвиборчої кампанії – 1067 знаків.
5. Спікерами на минулому тижні були Сергій Тигіпко – 2670 знаків прямої мови, Юлія Тимошенко – 1769 знаків, та Петро Порошенко – 684 знаків. 
6. Не були зафіксовані сінхрони.
7. Маніпулятивні матеріали та медіа ефекти на минулому тижні не виявлені