укр eng

Підсумковий звіт за результами моніторингу Хмельницького Інтернету за період з 30.07 - 28.10.2012 року


З 30.07.2012 по 28.10.2012
Медiа: Інтернет
Регiон: Хмельницька область

Протягом періоду з 30.07.2012. по 28.10.2012 року в публікаціях Інтернет – сайтів «Незалежний громадський портал», «Хмельницький портал» та «Хмельниччина правова» згадувалися всі суб’єкти виборчого процесу. Половина від усіх публікацій на вище зазначених сайтах про Партію регіонів, тобто – найбільше. Згадок в Хмельницькому Інтернеті про Об’єднану опозицію в шістнадцять разів менше ніж про Партію регіонів – майже не згадується. А інформації про ВО «Свобода» в десять разів менше ніж інформації про Партію регіонів. Публікації про кожну окремо політичну силу: УДАР, КПУ, «Україна-вперед!» та самовисуванців складають, приблизно, п’яту частину від об’єму інформації про Партію регіонів. 

В інформації, що надається Хмельницькими Інтернет-сайтами про всіх зазначених суб’єктів виборчого процесу переважає нейтральна тональність. Лише в інформації про Партію регіонів негативна тональність інформації майже у два рази більше від нейтральної. А інформація позитивної тональності становить четверту частину нейтральної. Публікації негативної чи позитивної тональності про всі інші партії дуже незначні, крім про партію «Україна-вперед!» та самовисуванців. Інформація позитивної тональності про «Україна-вперед!» дорівнює майже половині нейтральної інформації про неї, негативна інформація про самовисуванців дещо більша половини нейтральної інформації про них. Публікації, а це як правило, стислі повідомлення в стилі новин супроводжуються фотографіями події, про яку повідомляється, чим емоційно підсилюється сприйняття цієї події, рідше публікувалися  аналітичні статті. Тематика публікацій – вчинки, заяви, діяльність суб’єктів виборчого процесу.

Інтернет – сайти «Незалежний громадський портал», з моменту свого функціонування, та «Хмельниччина правова», до припинення активного оновлення, зарекомендували себе як опозиційні. Частка виборчого контенту на цих сайтах складає до 80%.

Інтернет – сайт «Хмельницький портал» надавав перевагу інформації місцевого суспільного та побутового характеру. Матеріали передвиборчого контенту не є для цього сайту основними і подаються виключно як нейтральна інформація.