укр eng
Пошук по категорiї: Медіа-освіта X
Незважаючи на постійно зростаючу в суспільстві потребу в людях комунікабельних, школа з існуючим у ній набором форм і методів навчання, на жаль, не завжди здатна сприяти формуванню комунікативних умінь. Велике значення у тренінговій роботі зі старшокласниками набувають психологічні ігри, вправи, що дають можливість підліткам спочатку «прожити» ситуації, а потім самостійно зробити висновки.
Категорії: Блогосфера, Медіа-освіта Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
Cемінар-тренінг «Захист прав та безпека в Інтернеті» провів для слухачів «Університету третього віку» 25 лютого голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», фундатор громадської платформи «Тренінговий центр прав людини» Юрій Чумак.
Коментарі (0) | Читати далі...
11 лютого на базі Чугуївської бібліотеки для дітей відбувся правовий захід для старшокласників міста, приурочений до Дня безпечного Інтернету.
Категорії: Нові медіа, Медіа-освіта Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
У навчальному заході, що відбувся 23 січня на базі Чугуївської районної ради, взяли участь працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, представники неурядових організацій та громадські активісти з Великобурлуцького, Дворічанського, Куп’янського та Печенізького районів Харківської області.
Коментарі (0) | Читати далі...
25 квітня 2019 року Реформаторська коаліція Чугуївщини провела експертне обговорення питання підтримки незалежних ЗМІ та розвитку блогерства та території міста Чугуєва.
Коментарі (0) | Читати далі...
8 листопада 2018 року в Старосалтівській об’єднаній територіальній громаді Харківської області відбулася зустріч представників місцевої Молодіжної ради з відомими громадськими активістами. На додачу юнаки та дівчата отримали змогу переглянути гарне документальне кіно з репертуару кіноклубів Docudays UA.
Коментарі (0) | Читати далі...
20 липня 2018 року вихованці позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей «Ялинка» Валківського району Харківської області мали змогу переглянути мультфільми «Ти і поліція».
Категорії: Медіа-освіта, Блогосфера Теги:
Коментарі (0) | Читати далі...
 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.