укр eng
Профіль користувача
Руслан Поїденчук

Психолог. Керівник ГО "ЛітТерра" (Пирятин, Полтавська область).

 

Записи користувача
Михайло Довгаль врятував дітей від голодної смерті
Угода про взаєморозуміння і співпрацю передбачає нові підходи у сфері ресоціалізації осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі.
Фонд BrainBasket оголосив набір у нові навчальні групи в Пирятині. Усі, хто бажають, можуть пройти безкоштовні курси з програмування.
Прем'єра стрічки "Наївне малярство Михайла Онацька"
Кинули, як собакам, по 500 грн і відправили у відпустку на 10 днів.
Життєво необхідне обладнання - на Пирятинщині
Благодійний ярмарок на підтримку пирятинських військових відбувся 15.03.2015р.
Співпраця між органами соціального захисту та громадськими організаціями щодо надання необхідної допомоги переселенцям налагоджується.
"Не залишимо наших воїнів наодинці з війною!"
Про відповідальність, історичну пам'ять і нову Україну на річницю Революції гідності та Голодомору говорили пирятинські волонтери і письменники.
Розпочато кримінальне провадження через підкуп виборців. Пирятинщина неповторна після виборів. Вона здатна дивувати навіть тоді, коли дивувати вже не варто. Від несподіванок віднині тільки зайвий клопіт, стрес і розлад нервів.
Питання фінансування різнобічних проектів з обласного та районного бюджетів перетворює громадські організації на заручників.
Коли одні пирятинці збирають кошти для нашої армії, та самі приймають участь в АТО, інші - воюють на боці російських диверсантів.
Розглядається справа про пам"ять і совість.
Чи вбивають слова?
2014-05-27 08:19:00
Чи вбивають слова? Слоган "Words kill wars" рекламної компанії "Ogilvy&Mather" - супроти "калашникова".