укр eng
Профіль користувача
Андрій Сочинський

Мій погляд на події з Житомирщини, України і світу

Записи користувача
Логічним продовженням стратегії державної-регіональної політики Малоросійського генерал-губернаторства, в яке семимильними кроками заради "покращення життя вже сьогодні" ми перетворились з вчорашнього дня, стане "істинно прогресивне" право першої ночі.
Всі ми маємо свої політичні вподобання, релігійні погляди, музичні смаки і нас далеко не завжди радують погляди інших, але мова цифр невблаганна.
Напередодні передвиборчої кампанії навіть найбільш критичні ЗМІ стають менш суворими до тих, кого зазвичай люблять професійно змішувати з відходами. Навіть ті видання, які називають вкрай близькими до певних політичних сил стали менш критично, хоча й не менш однобоко публікувати матеріали про "чужих" потенційних кандидатів на високі крісла.
Знову заговорили про пенсійну реформу. А саме про її недержавну складову. Молодим людям радять вже зараз подбати про свою безбідну старість та відкладати кошти у спеціальних фондах. У чому недоліки сучасної системи виплати пенсій та чому слід шукати кращого життя у недержавних фондах обговорювали на спеціальному круглому столі.
Відмовою підписати угоду про асоціацію з ЄС українська влада поламала плани молоді на майбутнє. Таку думку в інтерв’ю «Українському тижню» висловила директор Фонду імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна
Подальший текст може образити релігійні почуття прихильників РПЦ, а тому раджу їм просто не читати, щоб дарма не нервувати!
Як в Житомирі не дають лікувати дітей-інвалідів
В такий спосіб місцева молодь втілювала в життя давній задум – побудувати інфраструктурні об’єкти та звільнити від сміття територію на якій у літню пору відпочиває велика кількість жителів та гостей міста...