укр eng
Профіль користувача
Піньковський Володимир
Записи користувача
По те, що політики з ВР не приймають активну участь в військових діях на Сході країни
Про відставку премєр-міністра та про подальший розвиток подій
Про ситуацію в Криму
Неприкритий шантаж, погрози, шалений брутальний тиск, введення військ в суверенну, «братську», незалежну, православну державу Україна, ось це арсенал новітнього наполеончика XXI- століття на прізвище В. Путлер.
Всім відоме давнє та золоте правило: влада окремо, - бізнес окремо, криміналітет - окремо. Цим святим правилом сьогодні та і протягом останнього часу грубо знехтували депутати Житомирської міської ради «укомплектувавши» керівний склад виключно з представників середнього бізнесу.
про можливість люстрації в Україні
про події на Майдані
про синуацію на Житомирщині з формуванням "Народної Ради"
Про візит В.Януковича в Сочі.
Про те, що бренд Народна Рада вже є зареєстрованим ще в 2003 році.
Про загально політичні тенденції в Україні та ознаки кінця правління Януковича.
Будь в тренді!
2014-01-21 11:50:00
Про ситуацію в Україні
Про засідання ВР 16.01.2014р
Аналізуючи доволі незвичні події для України в останній рік, в голову прийшла певна паралель з подіями часів «культурної революції» в Китаї у 60-х роках минулого століття, про яку, викладали свого часу в інституті.
В кінці року найшло на владу прозріння про те, що вона в чисту програла медійну євроінтеграційну, а потім, антимайданівську «війну» в результаті якої «потужні напрацювання» останніх 3-5 років випарувалися, як вода з каструлі без кришки, а в сухому залишку – повна недовіра та розчарування більшості, навіть колись лояльного електорату.