укр eng
Профіль користувача
Юрій Кресак

 Експерт-аналітик в галузі виборчого права та зв’язків з громадськістю

Записи користувача
Політики – мають різні думки, а виборці – обирають вкотре виборчу благодійність на противагу боротьбі ідей державотворення, належного врядування та децентралізації влади, так що роботи вистачить УСІМ!
Під час виборчої кампанії до Верховної Ради України волинські ЗМІ висвітлювали інформацію різнопланово, подекуди застосовуючи маніпуляції та приховану рекламу.
30 жовтня у Волинському окружному адміністративному суді відбулося засідання у справі за позовом кандидата Ігоря Рицка до ОВК та дільничних комісій спецдільниць, де, мовляв, порушили правила голосування.
Три дні у ВО№22 з центром у м. Луцьку окружна виборча комісія встановлювала результати дострокових виборів до Верховної Ради. І ось сьогодні вночі 29 жовтня, лучани отримали розуміння, що ресурсна підтримка кандидата – далеко не запорука успіху.
Депутати – господарники зробили усе, аби наступна каденція у ВР була довготривалішою за попередню.
Риторичне запитання – Хто ж виграє? Сподіваюсь, - територіальні громади, що оберуть у цьому окрузі достойника, який представлятиме їх інтереси у Верховній Раді. :)
Цю гру не легко зрозуміти з першого разу, адже щоб її виграти бажано бути депутатом-олігархом і трішки знатися у картах, і не лише у гральних, а радше в електоральних.
"Хочете шоу, облийтесь чимось іншим, гівном, наприклад, тоді воякам перед смертю, хоч смішно буде згадати за кого вони гинули».
Одіозний російський політик Володимир Жириновський нещодавно зробив чергову "сенсаційну" як для своєї країни заяву, що всю сім’ю його батьків вирізали українські націоналісти. Мало того, Ехо Москви переповідає, що саме бандерівці родину Жириновського виселили в Сибір.?!!!
Анексія Криму стала можливою не лише через вторгнення російських інтервентів, передувала цьому акту бездіяльність держави, яка за 23 роки незалежності не зуміла навчити росіян, українців та кримських татар розмовляти державною мовою у себе в дома – в Криму.
Часто контент, яким наповнюють свої мізки українські громадяни є продуктом інформаційно-отруйним, зіпсутим не їстівною цвіллю, як сир від європейських виробників, а нагадує напіврозкладене м'ясо з радянського скотомогильника, що розігріли кремлівські кухарі...
Як тільки війна стає реальністю, будь-яка думка, що не враховує цього, починає звучати неправильно.
хронологія березневих подій навколо Криму, або технологія поразки
Призначення О.Башкаленка головою ВОДА в умовах гострої політичної кризи – радше покарання від Президента як винагорода, причому як для опозиції так і для самого призначенця.
Активісти закликають усіх волинян стати на захист своїх конституційних свободи і громадянських прав