укр eng
Профіль користувача
Клічук Святослав

Громадський діяч (м.Рівне)

Записи користувача
Очевидно, що тендер написаний під конкретне підприємство, в ньому перерахований автопарк цього підприємства, а також усі його переваги над потенційними конкурентами.
Наведені факти наштовхують на думку, що рівняни в 2015 році переплатять за згадані послуги близько мільйона гривень.
Рівненські комунальники знову переплатили більше 140 тисяч гривень.
Про якість комунальних послуг судіть самі, я просто хочу навести один приклад із того, як відбувається обіцяна реформа житлово-комунального господарства міста.
Результати моніторингу найпопулярніших рівненських ЗМІ за період виборчої кампанії показують, що виборцю було складно зробити усвідомлений вибір.
Моніторинг рівненських ЗМІ на предмет висвітлення перебігу виборчої кампанії, зокрема збалансованості подачі інформації, застосування маніпуляцій, медіа-ефектів та публікації фейкових новин
В той час, коли одні намагаються всіма силами допомогти армії, інші скаржаться на них у міліцію.
Лідер Радикальної партії свого імені Олег Ляшко не дає спокою рівненським політикам. Спочатку в двох дубенських газетах з'явилась інформація про те, що нібито кандидата від "Батьківщини" по мажоритарному округу Валентина Королюка підтримує і Радикальна партія. Ця інформація одразу ж була спростована місцевим осередком РПЛ. А згодом на цьому ж окрузі зареєструвався і сам Олег Ляшко...
Рівненські ЗМІ активно входять у передвиборчу кампанію. Найбільше уваги політичним силам приділяють друковані ЗМІ, за рахунок матеріалів з ознаками «джинси». Місцеве телебачення у перші два тижні вересня мало «показувало» про вибори та їх учасників. Інтернет-сайти подавали чималу кількість матеріалів в нейтральній тональності, відносно збалансовано та оперативно інформуючи про старт кампанії.
Акція протесту, відомі як Євромайдан, у Рівному розпочалася ще 22 листопада 2013, і тривають ще й до сьогодні. Тільки те, на що нині перетворили рівненський Майдан дедалі більше схоже на цирк чи генделик. Хоча декому вже зовсім не смішно.
Де гроші, Таня? Звернувся в своєму дописі у Фейсбук один з активістів рівненського Майдану Ельдар, до коменданта наметового містечка Тетяни? На що, Таня відповіла...
2 вересня 1996 року, Указом Президента в Україні була введена в обіг гривня. Купоно-карбованці почали обмінювати на гривню за курсом 100 тис. до 1.
Вперше почув про наміри депутатів обласної ради об'єднати кілька бібліотек два тижні тому.
- Як майдан цим змінам допомагає? – питають у них. – А як заважає, відповідають?
Солдати воюють з російським агресором, прості громадяни забезпечують тил. А ось рівненські військові на тендері відхиляють дешевшу на 178 тис.грн. пропозицію. На початку липня військові уклали договір на закупівлю вікон та дверей на суму близько 1,7 млн. грн., відхиливши вигіднішу пропозицію по суто формальним причинам. Чому?