укр eng
Профіль користувача
Новини Чернігова
Записи користувача
За інформацією, отриманою у соцмережах та на електронну пошту, протягом цих двох днів діяльність проводили 12 з 127 зареєстрованих канидатів. До зустрічей з виборцями та організацією різноманітних заходів додалися публічні дебати-батли та зустрічі за келихом, які вже охрестили «алко-селфі».
127 кандидатів вже є. Як зрозуміти, що вони дійсно працюють, а не "технічні". Виборчий процес в 205 окрузі – що буде далі?
Із 127 кандидатів виборчу кампанію на початку липня почали не більше 10-15% зареєстрованих учасників перегонів по 205 округу.
Чернігівські вибори стають все більш знаменитими та цікавими. Цікавим, бо вся країна спостерігає за протистоянням двох основних опонентів Геннадія Корбана та Сергія Березенка. Але окрім них у 205 окрузі зареєструвалися ще багато цікавих кадрів та персонажів.
Не зважаючи на незрозумілість законодавства, головним фактором перемоги на місцевих виборах може стати час.
Телебачення, друковані видання та Інтернет продовжують інформувати виборців у тій чи іншій мірі про перебіг виборчої кампанії. Хто кому приділяв більше уваги, чи хто кого більше хвалив - у огляді.
У Чернігові на сьогодні 5-відсотковий бар’єр долають Сильна Україна, Громадянська позиція, Батьківщина, Радикальна партія Ляшка та Блок Петра Порошенка.
Моніторинг ЗМІ в Чернігівській області засвідчив зростання виборчого кількості контенту і виявив маніпулювання даними соціологічних опитувань.
Моніторинг ЗМІ: основні тенденції тижня 1-7 вересня в інформаційному просторі Чернігівщини.
Справжнє полювання на чесну та правдиву інформацію про майбутніх народних обранців обіцяють представники Руху «Чесно» у Чернігові та області.
Три мавпи
2014-08-22 12:15:00
Знайома дівчина з забитого хутора Ляля Нетреба надіслала цікавого листа з купою не озвучених запитань — на які й досі не знайти відповіді.
Біля будівлі Чернігівської обласної державної адміністрації зранку зібралися постраждалі від аварії на ЧАЕС, які вимагали припинити свавілля чиновників
Перемогу на виборах забезпечують такі ресурси: управлінські, фінансові та трудові
Якщо проаналізувати останні заяви високопосадовців, то висновок напрошується сам – вже потрібно всім, хто претендує на місце у парламенті починати активну роботу, не чекаючи остаточних “правил гри”.