укр eng
Територія абсурду
104
92

Чомусь пригадалось як після останніх  президентських виборів  «януковичі» деньки рахували до інавгурації нового президента. Мовляв, швидше, бо так хочеться покінчити з корупцією і злодійством, загрозою диктатури, нечесними правоохоронцями,  заграванням з Кремлем. А ще дістав несподіваний прихід  зими, грипу, повені, посухи..  Бо ж як не пронос, то золотуха і все це клята Юлька… А от Віктор Федорович як прийде – і ніяких тобі корупцій, злодійства загрози диктатури. А тепер що «винуватиця»  усіх українських бід за всі гріхи відповідає, окрім усіх уже тисячу разів обговорених ще й до справи Щербаня має відношення. І ще усі українські родючі землі Каддафі  віддала. Щоправда, шукали де ж той такий великий шмат землі у 100 тисяч гектарів є. Не знайшли. Ну, то й що  - значить кількома шматками взяли.

 Ніхто ж не заперечує, що, можливо, якісь  домовленості були.    Наприклад, ви Україні дозвольте нафту добувати, а ми вам дозволимо у нас пшеницю сіяти.  Не виключено, що й документи відповідні підписувались. Той що? У нас такі документи сотнями друкуються. Але більшість із підписаного не виконується.  Ми ж не  в цивілізованому європейському світі, щоб дотримуватись правил. 

Автори  галасливих викриттів  краще б поділилися досвідом, як  одним махом  по пів-району, скажімо,   на Вінниччині  перетворювати в мисливські угіддя, аби високоповажні  київські ( і не тільки)  гості розслаблялись,  заспокоювали нерви, убиваючи  тварин. А ще нехай навчать, де набратись нахабства, щоб   перекрити   всі шляхи – доріжки, що ними споконвіків  ходили – їздили  місцеві  мешканці.  Крім того із сіл, привезеними й  розведеними екземплярами раніше не баченої на  Поділлі нової дичини, її  «господарюванням» на селянських городах та подвір’ях  корінних мешканців із рідних місць  виживати.  Ну заважають вони подільському сафарі.  І про це місцева преса – жодним словом. Кисень бо перекриють так, спробуй потім у регіоні  роботу знайти.

    А щодо Юлі. Ну от,  і тепер, у тому, що євроугода зависла, також вона винна.  Мовляв, Європа лише за Тимошенко торгувалась, а про гроші -  жодного слова.

Слабенька надія, що асоціація буде підписана,  а значить легше стане пеньки корчувати,  ще жевріє. Слабенька…   ми ж бо  – територія повного абсурду.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані