укр eng
У Чернігові продовжує свою роботу Євромістечко
112
99

24 листопада опівдні у сквері Попудренка зібралися чернігівці на підтримку Євромайдану. к вже повідомлялося організаторами заходу виступили чернігівська громадська організація "Апельсин" та чернігівський осередок Демократичного Альянсу. І хоча організації більше молодіжні, на чернігівському євромайдані спочатку було більше людей старшого та пенсійного віку.

До учасників акції звернувся Ігор Андрійченко, лідер чернігівського Демократичного альянсу. Він розповів з якими труднощами та перешкодами зіткнулися організатори. Їм забороняли розташовувати намети, тенти від дощу. Також він зазначив, що постійно наголошується про судову заборону, але навіть на момент початку заходу цього документу ніхто не бачив. У своїй промові Ігор Андрійченко постійно наголошува, що "Джерелом влади є народ!". Також він відзначив, якби чернігівці приєдналися до організаторів ще вчора, то сьогодні було б набагато більше учасників.

Звичайно цей майдан також не обійшовся без дощу, який здається переслідує мітингувальників вже який день. Але люди не розходилися і продовжували підходити до Євромістечка.

Як повідомив один з учасників акції на 14 годину дня вже було зібрано 499 підписів на пітримку вимог Євромайдану. 

Слід відмітити, що Євромістечко у Чернігові не майоріє партійною символікою і проходить під прапорами України та Євросоюзу.

Свою роботу Євромістечко розпочало ввечері 23 листопада. І активісти громадських організаторів чергували у ньому всію ніч.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані