укр eng
Співпраця військових та громади – необхідна вимога часу
Юрій Чумак 14.02.2020
1
1

12 лютого у м. Чугуєві Харківської області відбувся семінар з розбудови ефективної взаємодії між військовими та громадою.

Навчальний захід проходив на базі Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату за участі військовослужбовців, депутатів, журналістів та громадських активістів Чугуївщини.

В якості тренера виступив голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», експерт з питань комунікації Юрій Чумак.

У ході заходу були розглянуті наступні питання:
- Співпраця військових та громади. Навіщо вона потрібна?
- Засади взаємодії військових з цивільним населенням.
- Форми залучення населення до співпраці зі Збройними Силами України.

Тренер наголосив, що жодна армія не в змозі самотужки ефективно забезпечувати охорону держави від зовнішніх загроз – без забезпечення надійного тилу, активної допомоги з боку місцевих влад та громадян.

Ця взаємодія має бути систематичною та планомірною. З залученням органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, державної мережі безоплатної правової допомоги та центрів зайнятості, ветеранських об’єднань та неурядових громадських організацій, засобів масової інформації та блогерів, волонтерів та активних громадян – з метою формування позитивної громадської думки і забезпечення сприятливих умов для виконання Збройними Силами України покладених на них завдань.

Наприкінці Ю. Чумак вручив працівникам Чугуївського об’єднаного районного військкомату правові плакати та пам’ятки.

Зауважимо, що захід проводився Чугуївською правозахисною групою за фінансової підтримки Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.

Категорії: Замовчані події, Блогосфера Теги:
Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані