укр eng
Як не потрапити в трудове рабство
Юрій Чумак 06.02.2020
2
0

У Чугуївській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар-тренінг, присвячений запобіганню трудового рабства.

У заході взяли участь безробітні, адже саме ця категорія осіб є вразливою до попадання в ситуації торгівлі людьми, пов’язані з трудовою експлуатацією.

В якості тренера виступив голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», фундатор громадської платформи «Тренінговий центр прав людини» Юрій Чумак. Правник провів заняття, в ході якого були розглянуті наступні питання:

- причини трудової міграції;

- ознаки та види торгівлі людьми;

- як розрізнити торгівлю людьми від інших правопорушень;

- відповідальність за торгівлю людьми;

- рекомендації щодо того, як уникнути трудового рабства.

Також особи, що перебувають на обліку у філії Центру зайнятості, були проінформовані про можливості отримання правової допомоги, гарантованої державою, зокрема у сфері зайнятості.

Для присутніх був продемонстрований тематичний відеоряд, надані роздаткові матеріали.

Наостанок тренер поділився контактами єдиного контакт-центру БПД (0 800 213 103), безкоштовної національної гарячої лінії з запобігання торгівлі людьми, що адмініструється за підтримки Міжнародної організації з міграції в Україні (527 та 0 800 505 501) та цілодобової телефонної лінії організації «Ла Страда – Україна» (116-123 та 0 800 500 35).

По завершенні заходу всі бажаючі отримали індивідуальні консультації.

Зауважимо, що захід було проведено в рамках ініціативи Чугуївської правозахисної групи «Системне забезпечення правових потреб місцевих територіальних громад Харківщини та

Станично-Луганського району Луганської області», що реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані