укр eng
Поліцейські знатимуть, як дискримінацію не допускати
Юрій Чумак 10.11.2019
2
0

8 листопада у Київському відділі поліції м. Харкова була проведена інформаційна зустріч «Подолання стигми та зменшення рівня дискримінації стосовно представників вразливих груп населення в діяльності органів поліції».

Правоосвітній захід для правоохоронців провели колишній помічник міністра МВС з питань дотримання прав людини, голова Харківського обласного осередку Асоціації УМДПЛ Юрій Чумак та громадська активістка, волонтерка Асоціації УМДПЛ Юлія Гаджиєва.

Під час обговорення працівники поліції виробили спільне розуміння таких понять як «верховенство права», «дискримінація», «стигма» та «вразливі групи».

Також стражі порядку розглянули типові ситуації, з якими стикаються представники/представниці вразливих груп, зокрема, секс-працівники, та проаналізували фактори, що сприяють порушенню прав і свобод.

Наприкінці інформаційно-освітнього заходу учасники дійшли висновку про необхідність толерантного ставлення до різних груп суспільства та неухильного дотримання Закону в роботі поліції. 

Зауважимо, що захід було організовано у рамках проєкту «Шлях до змін» БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА» за підтримки TheGlobalFundtoFightAIDS, TuberculosisandMalaria та БО «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ».

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані