укр eng
Правоохоронцям – про права людини
Юрій Чумак 30.11.2018
3
1

29 листопада у Харківському національному університеті внутрішніх справ були проведені заняття з 3-ма групами курсантів ІІ курсу з тематики «Подолання стигми та дискримінації стосовно представників вразливих груп населення в діяльності органів поліції».

Бінарні правоосвітні заходи для правоохоронців провели колишній помічник міністра МВС з питань дотримання прав людини, голова Харківського обласного осередку Асоціації УМДПЛ Юрій Чумак та професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 ХНУВС Андрій Войціховський.

Що таке «верховенство права», «дискримінація» та «стигма», хто відноситься до вразливих груп суспільства? – на ці та інші питання шукали відповіді учасники інформаційних зустрічей.

Було розглянуто низку практичних ситуацій, в яких майбутнім працівникам поліції необхідно було знайти такий алгоритм дій, який би дозволив виконати свій службовий обов’язок та при цьому не порушити права людини.

Також курсанти мали змогу переглянути стрічку «Вихідний» з репертуару Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та обговорити проблематику забезпечення свободи мирних зібрань у сучасній Україні. 

Оскільки, відповідно до Закону, Національна поліція служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, учасники дійшли висновку про те, що слова «право» та «правоохоронець» недарма мають спільний корінь.

 

P.S.: Тренінг організовано Благодійною організацією «Легалайф-Україна» спільно з Асоціацією УМДПЛ в рамках проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я» за фінансування Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Категорії: Моніторинг новин, Блогосфера Теги:
Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані