укр eng
У нас НЕМАЄ війни
13
7

Ні, друзі. Хто воює? Довкола айфони, клуби, кнайпи, дорогі машини, питання "шождєлатьсценамівмаґазінах" та все таке інше. Війна десь там - в іншій реальності, куди всім нам просто не хочеться потикатися. Навіщо ж-бо? Усе ж і так чудово. Ну, крім "ценивмаґазінах", звісно.

У нас до того немає війни, що рідко хто половину зарплатні не замислюючись перераховує волонтерам. До того немає війни, що контужений ветеран, що фізично не може перебувати у метро, ламає голову, як йому доїхати з вокзалу, де його із передка зустрів аж ніхто, додому, де його той же ніхто не чекає, а підійти до когось - хрін, бо там айфони, клуби, кнайпи... Війни, друзі, у нас немає до того, що влада абсолютно безкарно не те, що плює, а відкрито сре у душу тисячам бійців (особливо дістається іноземцям, які досі не можуть отримати ЖОДНОГО статусу тут, в Україні).

Війни у нас немає й через те, що - не побоюся цифри - десятки тисяч патріотів на колінах благали воєнкомів узяти їх у солдати, зі слізьми на очах вибачалися за те, що "колись давно по дурості" відмазувалися, а їм відмовляли. У результаті всі ці хлопці пішли в добробати і тепер або по тюрмах, або зневажені суспільством айфонів і клубів, або двохсоті.

Зате у нас є сотні патріотів. О, так. Зі стрічками і всяким таким. А найпатріотичніші з них - безумовно, русскаязичнийє патріоти. "Какая разница? Я люблю Украину на русском". Звісно, яка різниця? Із таким самим успіхом можна було би примудритися визнати, приміром, Голодомор "историческим событием", а не геноцидом нації, а Розстріляне Відродження - "горсткой патриотов-романтиков". Але при цьому любити Україну. Ми будемо любити Україну мовою агресора, що сотнями років винищує нас будь-якими методами. Вибачте: не мовою, а язиком.

Ні, немає у нас війни. Бо нащо? Це ж не вигідно нікому. Ніхто так і не ввів воєнного стану та не оголосив повної мобілізації; тим, хто згори, конче треба стадо баранів, що буде думати максимум про власні шлунки... ну і, певна річ, про айфони, клуби, кнайпи - куди ж ми без них, чи не так?

До чого я? А ні до чого. Немає війни у нас. Амінь.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані