укр eng
Конфлікт довкола озера на Позняках як мірило громадянської свідомості
14
8

Уже котрий день триває у прямому сенсі кривавий конфлікт на столичному житловому масиві "Позняки". Він спалахнув через те, що певний забудовник, украй знахабнівши, вирішив засипати озеро "Качине" землею впереміш із будівельним сміттям а відтак вгатити там чергову багатоповерхівку. 

Знаєте, друзі, раніше я мало переймався нелегальними забудовами і так далі. Вистачало тоді проблем серйозніших, значно глобальніших. Але тут я натрапив на новину, перечитав усю інформацію та втетерів. Адже до такого зухвальства додуматися - це потрібно геть совісті не мати.

Півбіди, що зводиться чергова "свічка". Але ж замість чого, товариство! Озеро. Може, далеко не найбільше, але гарне і - що головне - розташоване там, де воно просто життєво потрібно: інакше в кам'яних джунглях прилеглих вулиць і направду можна було б задихнутися.

Окремо хотілося б поговорити про "роботу" "реформованої", прости Господи, поліції, яка по факту захищає чиєсь приватне замовлення, про, знову ж, "роботу" пана Кличка на посаді мера... Та навіщо знову озвучувати ті істини, що вже давно всім зрозумілі?

А от людьми нашими я пишаюся. Їх там небагато, але народ готовий стояти стіною, захищаючи свій район до останнього. Не лякають їх уже ані гумові кийки, з якими приїхали підіслані забудовником "тітушки", ані тим паче представники правоохоронних органів.

Конкретно сьогодні громада перемогла: малозрозумілого вигляду кагал, ховаючи обличчя, подався геть. Але боротьба за озеро триває і, закладаюся, буде таки виграна. Бо після Майдану ми вже ніколи не будемо такими, як раніше, правда?

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані