укр eng
Правове документальне кіно до дитячого містечка прийшло
Юрій Чумак 24.12.2015
41
8

22 грудня до дитячого містечка «Отрадное», яким опікується Харківський обласний благодійний фонд «Соціальна служба допомоги», завітало документальне кіно про права людини

Навіщо створені держави, що таке права людини, чи всі люди мають однакові права, які права є у дітей? Про це на початку зустрічі у цікавій інтерактивній бесіді розповів дітлахам та їх «мамочкам» правозахисник, регіональний партнер Фестивалю, голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА» Юрій Чумак.

А потім увазі юних глядачів було представлено стрічку з репертуару Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA – «Ґабрієль повідомляє з чемпіонату світу».

У фільмі розповідається про те, як у Бразилії владники, аби привезти іноземних уболівальників на футбольний Чемпіонат світу – 2014, прокладають залізницю просто через квартал, де живе хлопчик Ґабріель. Стаючи громадським журналістом, він намагається захистити власні права та права своїх земляків…

Наостанок гість презентував дітям довідник «Основи правознавства», одним із співавторів якого є відомий правозахисник – голова Чугуївської правозахисної групи Роман Лихачов. Юрій Чумак пообіцяв, що дана книжка стане першою у правовій бібліотеці, яку відтепер буде започатковано у дитячому містечку.

 

Довідка:

ХОБФ «Соціальна служба допомоги» у 2010 році в мальовничому передмісті Харкова започаткував дитяче містечко «Отрадное», в якому наразі працюють 3 дитбудинки сімейного типу.

Благодійниками вже побудовано 3 (з 5 ти запланованих) котеджів. І понад 30 дітлахів різного віку знайшли не тільки затишну домівку, але й шанс на краще життя, на яке вони заслуговують, оскільки умови їх проживання максимально наближені до сімейних.

 

Див. також:

Потрібно щось міняти, і не тільки в Ліберії

Категорії: Медіа-освіта, Блогосфера Теги:
Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані