укр eng
Пирятинська лікарня отримала від Червоного Хреста нову апаратуру
104
11

На Пирятинщину надійшла гуманітарна допомога - життєво важливе обладнання. Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України передала до Пирятинської ЦРЛ гуманітарну допомогу від Червоного Хреста Китаю та Червоного Хреста Німеччини.

До гуманітарної допомоги у вигляді дороговартісного та життєво необхідного обладнання увійшли: кисневі генератори (призначені для виділення молекул кисню з навколишньої атмосфери, їх концентрації та видачі у вигляді потоку свіжого повітря; використовується при кисневій терапії) та відсмоктувачі мокротиння. Про це повідомила голова районної організації Товариства Червоного Хреста Наталя Крицька.

Як розказала Наталя Василівна, зазвичай, є серйозною проблемою доставка благодійної допомоги до Пирятина. Доводиться шукати транспорт і просити людей, аби посприяли у вирішенні цього питання. На цей раз благодійна допомога доставлена машиною швидкої допомоги. Завдяки новому обладнанню з"явилась можливість більш якісно обслуговувати учасників АТО, які повертаючись додому, потребують лікування та реабілітації, а також інших хворих, що перебувають в медичному закладі.

Червоний Хрест піклується про незахищенні верстви населення, які потребують підтримки та розуміння. У травні 2015 року районною організацією надано благодійну допомогу у вигляді кухонного набору трьом багатодітним сім"ям переселенців зі Сходу України.

"Ми будемо вдячні і за особисту волонтерську допомогу, чи добру пораду у поліпшенні нашої роботи, - сказаа Наталя Крицька. - Ми всьому будемо раді. Товариство Чревоного Хреста організація громадська, покликана допомагати нужденним незалежно від політичних поглядів, національності, віросповідування. Ми не чекаємо винагород чи публічного визнання наших заслуг, чи матеріальної вигоди. Для нас головне допомогти, позбавити людину страждань. Пам"ятаєте, у Дейла Карнегі? Один з його знайомих поскаржився на невдячність товариша, на що Карнегі відповів: " А що ж ти хочеш? Ісус Христом вилікував від прокази 10 чоловік, і лише один з них подякував йому". Тож не чекайте вдячності, а все-таки робіть добро. Це зробить щасливішим у першу чергу вас". 

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані