укр eng
Зустріч із внутрішньо переміщенними особами
76
32

24.02.2015 року у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району за участі психолога організовано зустріч з внутрішньо переміщенними особами, які переїхали у Пирятинський район.

Для спілкування, знайомства та діалогу з людьми літнього віку були запрошені районна громадська організація "Жіночі ініціативи" - голова Ірина Таран та Благодійний фонд "Вектор-плюс" - голова Юлія Кузовкова. Під час зустрічі піднімалось питання соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб.

Про діяльність територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розповіла директор територіального центру Антоніна Сальницька. Вона виявила сподівання на тісну співпрацю з представниками громадських організацій задля надання соціальних послуг громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО.

Присутні переглянули фотослайди, на яких представлено роботу п"яти відділень територіального центру та основний спектр соціальних послуг, що надаються відвідувачам, людям похилого віку та інвалідам старше 18 років.

По завершенні дружнього спілкування започатковано Клуб "Зустріч", який діятиме щовівторка. 

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані