укр eng
Благодійний концерт: пирятинці зібрали для бійців АТО більше шести тисяч гривень
78
30

07.02.2015 року у районному будинку культури відбувся благодійний концерт на підтримку пирятинських військовослужбовців під назвою "Не залишимо наших воїнів наодинці з війною!"

На захід були запрошені військові, що вже приймали участь у боях на сході України, це - Олександр Буць та Віталій Губар. Вони подякували за допомогу, яку вони отримують від пирятинської громади.

#

#

Завдяки патріотичній свідомості та розумінню складності ситуації в нашій країіні, пирятинці змогли зібрати 6 233 гривні. Окрім цього, на заході проводився збір коштів для тяжко пораненного 24-річного пирятинця Олексія Замірка. Для нього зібрано 1 221 гривню. Ці кошти вже 9 лютого перераховано на картковий рахунок його матері.

#

У концерті взяли участь багато місцевих виконавців. серед них: вокальне тріо "Водограй", Аліна Загреба, Руслан Довженко, Христина Джура, тріо "Первоцвіт", Сергій Валоваженко, гурт "Пирятин" та інші.

Організаторами заходу виступили засновники сайту "УКР-ЛАЙФ" Сергій Довженко і Денис Москалець, волонтер та журналіст газети "Пирятинські вісті" Світлана Довженко та члени Молодіжного активу Пирятина. 

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані