укр eng
Влада і народ: міжгалактична комунікація
81
30

Люди можуть і готові витримати багато, якщо розуміють заради чого терпіти. Ключова фраза, яку чую від різних людей і повторюю щодня у блогах, ефірах, розмовах. Якісна інформація зараз - базова потреба, на рівні з їжею і сном. Шкода, що поки ніхто із носіїв влади до ладу не може пояснити логіки "затягування пасків" і зашморгів. І мало хто ТАМ розуміє, наскільки це важливо.

У мене складається враження, що більшість затягувань - про всяк випадок, щоб "пуля в лоб", і "камікадзе", і "глибока стурбованість". До прикладу: як відображається ситуація з енергопостачанням на сайті профільного мінстерства. Остання новина на сайті Міненерго - про стурбованість і переговори. Для людини, яка хоче знати, скільки і навіщо їй сидіти в темряві, - це порожній звук, інформаційний шум, видимість діяльності. Можливо, ВОНО (Міненерго) і працює. Тільки до ладу розповісти про це не вміє. 

А нижче - три високовладні бюсти у шкіряних кріслах, які вітають із Днем енергетика. Актуальненько. Відстань від реальних запитань і проблем - тисячі світлових років. Ми з владою живемо не просто на різних планетах, а в різних галактиках. У цій ситуації громадські організації, журналісти і блогери, які не забивають на все і намагаються бути міжпланетними перекладачами - надія на те, що 2015 року рік ми переживемо без майданів. Бо так уже прагнеться будувати, а не вимітати і виносити сміття з країни. 

 

 

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані