укр eng
Пирятинські волонтери та письменники - про Революцію гідності
45
33

Про відповідальність, історичну пам"ять і нову Україну на річницю Революції гідності та Голодомору говорили пирятинські волонтери і письменники. 

"Згадуючи свою історію, очищаємось,"Лариса Ковалівська, волонтер, член Асоціації дослідників голодоморів в Україні. Такі, як пані Лариса, про очищення кажуть постійно. Вони, наче давні пустельники, з власним досвідом візій та молитов. Нескінченні духовні практики перетворюють їх на носіїв непохитних цінностей, цінностей сучасної української людини.

 Л.Ковалівська виступила з лекцією у Центрі соціальної активності

Л.Ковалівська та Р.Поїденчук 

"Трагедія повторення голодомору в деяких місцях країни актуальна і тепре. Тому будьмо пильними. Кожен, хто знає уроки історії, не допустить їх повторення, - розповідала пані Лариса в інтерв"ю газеті Пирятинська правда (№46 від 27 листопада 2014 року). - Вважаю, що та інформація, та історична правда, яка зібрана в моїй книжці ("Не згасни, свічко пам"яті", 2013р. - авт.), допоможе і зараз людям зрозуміти причини й наслідки Голодоморів, щоб не допустити повторення трагедії сьогодні... Моє найбільше бажання, щоб наші сусіди зрозуміли сьогодні свої помилки і провини перед українським народом. І більше ніколи не повторювалися з їхньої вини завойовницькі війни та голодомори в Україні. Слава Україіні!" З лекцією Лариса Ковалівська виступила у краєзнавчому музеї, середній школі та Центрі соціальної активності міста Пирятин.

 А.Заїка

Свої вірші на військово-патріотичну тематику та спогади про рідних у часи Другої світової війни представила слухачам Центру соціальної активності Антоніна Заїка, волонтер та письменниця. Лейтмотивом творчої зустрічі стали слова із авторського вірша "Коли твого серця торкнеться біда": Коли твого серця торкнеться біда,//Тоді твоя хата не буде вже скраю,//Бо в душу твою милосердя прийде,//Ти скажеш:"Бійцям віддаю все, що маю..."//Байдужість вогнем випікає гнів//На тих ворогів, що були братами.//І Ангел небесний із мирних снів//Крилом осяйним блокпости прикриває.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані