укр eng
В навчальних закладах Рівненщини дивилися фільми про права людини
53
24

11-ий Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA продовжує подорожувати Рівненщиною. Цього тижня заходи з кінопоказами відбулися для мешканців сіл, школярів та студентів області.

Так, 25 листопада в с. Пісків Костопільського району учні місцевої школи переглянули фільм «Євромайдан. Чорновий монтаж». У той же день цю стрічку побачили і вихованці Сарненського професійного аграрного ліцею.

26 листопада документальний фільм про події під час Євромайдану подивилися школярі в Повча Дубенського району. А от мешканці с. Жовтневе Радивилівського району в той же день захотіли переглянути стрічку «Путінські ігри» - про найдорожчу Зимову Олімпіаду, яка «побила всі рекорди за масштабами корупції та манії величі».

Вчора ж, 27 листопада, фільм «Євромайдан. Чорновий монтаж» у рамках фестивалю переглянули студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу і Рівненського державного медичного коледжу.

Крім перегляду кіно, регіональний координатор із зв'язків з громадськістю Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Вячеслав Свірець прочитав їм міні-лекцію. Стосувалася вона прав громадян у взаємовідносинах з працівниками міліції, зокрема, під час проведення обшуків чи затримання правоохоронцями. Як виявилося, деякі студенти вже практично потрапляли в подібні ситуації в своєму житті.

Нагадаємо, що раніше Мандрівний фестиваль Docudays UA побував і в чотирьох пенітенціарних установах Рівненської області: Рівненському СІЗО, Дубенській виховній колонії, Городищенській та Катеринівській виправних колоніях.

Наступного тижня, впродовж 1-4 грудня, проводитимуться відкриті безкоштовні покази для всіх бажаючих у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці:

1 грудня – фільм «Путінські ігри» (про Зимову Олімпіаду в Сочі 2014 року);

2 грудня – фільм «Помаранчева зима» (про перший Майдан і революцію 2004 року);

3 грудня – фільм «Євромайдан. Чорновий монтаж»;

4 грудня – фільм «Пуссі проти Путіна» (про учасниць гурту «Пуссі Райот», які були засуджені до двох років у мордовських трудових таборах за «хуліганство та розпалювання релігійної ненависті»).

Початок цих показів щодня о 17:00. Вхід – вільний.

Загалом же 11-ий Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA триватиме на Рівненщині до 10 грудня 2014 року.

Фоторепортаж з вже проведених показів у рамках цьогорічного фестивалю можна переглянути на сайті організації: http://cvu.com.ua/ua/gallery.php?id=35

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані