укр eng
Особливості виборів по-пирятинськи
63
36

В газеті "Пирятинська правда" надруковано копію листа від управління СБУ в Полтавській області, де вказано, що 23.10.2014р. слідчим відділом УСБУ в Полтавській області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження №2201410000000089 за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.157 КК України (підкуп виборців при здійсненні передвиборчої агітації) кандидатом в народні депутати по 151 виборчому округу Харченком Р.М.

Полтавщина перша в Україні визначила переможців-мажоритарників у одномандатних виборчих округах. У 151 окрузі виграв Тарас Кутовий. В нього найкращий результат по Полтавській області порівняно з іншими округами Полтавщини. За нього проголосували близько 48 тис. виборців (62,87%). За партійними списками на першому місці Народний Фронт - 31,91%. Блок Порошенка - 25,73%. На третьому місці - Радикальна партія Ляшка, яка набрала 27%. ВО "Батьківщина" четверта - 7,18%. Партія "Самопоміч" - 6,53%.

Але із сумом зазначу, що пирятинці підтримали і колишніх регіоналів. Пройти Опозиційному блоку у парламент посприяли 378 мешканців району. 30 виборців - комуністів. 24 виборці підтримали "Сильну Україну" Тігіпка. Виходить так, що ці пирятинці свідомо повертають свій край у минуле. В ту сіру дійсність, в якій ми перебували чотири роки при Януковичі, і 23 роки при інших гореочільниках.

Як пише редактор газети "Пирятинська правда" Юрій Береговий, "1 тис. 51 чол. у нашому районі і далі бажають жити при злочинному режимі Януковича. Мало того, роблять усе можливе, щоб повернути ті часи, голосуючи за них".

За рік відбудуться вибори у міські, районні й обласні ради. Будемо обирати і голів міста та сільрад. Як би там не було, але надія є. Змінились люди, змінилась Україна. І відсоток притомних, патріотично налаштованих людей дійсно зашкалює. Просто іноді із провінції це все ще виглядає справжнім дивом.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані