укр eng
Вибори пройшли – Віват новій виборчій кампанії!
78
25

Щойно повернувся з прямого ефіру на ТРК «Аверс» - відчуття контраверсійні:

Політики говорили про своє, громадські діячі – про своє, виборця почули лише депутати-мажоритарники і забезпечили йому той мінімум, без якого не можливий максимум.

Побіжно згадали Коаліційну угоду, однак у ній немає жодної пропозиції щодо реформування виборчого законодавства, якого українське суспільство вимагало ще до виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Крім того, практично увесь третій розділ коаліційної угоди присвячений децентралізації влади, передачі розширених повноважень органам місцевого самоврядування. Першим кроком до такої реформи повинно бути насамперед належне проведення виборів до органів місцевого самоврядування.

Вважаю, що слід негайно внести зміни до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», які б ліквідували ті проблеми, які були на позачергових місцевих виборах 25 травня 2014 року, передбачали проведення виборів міських голів у два тури. Оскільки наступний календарний рік – знову виборчий.

Вважаю, що прийняти Виборчий кодекс повинна Верховна Рада цього скликання, який би уніфікував усі виборчі процедури для різних виборів та запровадив пропорційну виборчу систему з відкритими списками для виборів народних депутатів України.

Політики мають різні думки, а виборці – обирають вкотре виборчу благодійність на противагу боротьбі ідей державотворення, належного врядування та децентралізації влади, так що роботи вистачить УСІМ!

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані