укр eng
Технологія успіху або гроші, інколи,…. нічого не варті…
81
27

Три дні у ВО№22 з центром у м. Луцьку окружна виборча комісія встановлювала результати дострокових виборів до Верховної Ради. І ось сьогодні вночі 29 жовтня, лучани отримали розуміння, що ресурсна підтримка кандидата – далеко не запорука успіху.

Боротьба між ідеєю обрати мілітаризованого захисника усіх мешканців міста та лідером виборчої благодійності завершилася. ОВК офіційно встановила результати виборів. У обласному центрі із мінімальним відривом по «мажоритарці» переміг кандидат від «Народного фронту» Ігор Лапін, від якого самовисуваниця Ірина Констанкевич відстала лише на 28 голосів.

Відучора під стінами приміщення ОВК підтягнуті були люди у камуфляжі. Близько сотні бійців Самооборони Майдану прийшли підтримати кандидата від «Народного фронту» Ігоря Лапіна. Приїхав боронити вибір й і його однопартієць - Андрій Парубій.

Попередньої ночі активісти заблокували у будівлі членів комісії, вимагаючи затвердження протоколу про встановлення результатів виборів в окрузі № 22, після усіх уточнень рішення було прийняте.

У багатомандатному окрузі теж перемогла новоспечена партія Яценюка, за яку проголосували 29,05% громадян. Друге місце посіла «Самопоміч» (19,11%), а третє – Блок Петра Порошенка (16,83%).

Які ж висновки варто зробити, аналізуючи кампанію? Переконливий позитив, - що виборча свідомість лучан перед загрозою російської інтервенції в Україну подолала стан анабіозу: мешканці міста з’їли продуктові набори від Благодійного фонду Ігоря Палиці, однак, обрали собі іншу людину, напротивагу шанованого директора цього фонду – Ірини Констанкевич.

Закріпити результат можна буде через півроку, – викликавши комбата-народного депутата на відверту розмову, по завершенню піврічного терміну його перебування у стінах Верховної Ради. І сподіваюся, йому буде про що розповісти своїм виборцям…

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані