укр eng
У Чугуєві Харківської області поранено кандидата у народні депутати
Юрій Чумак 21.10.2014
62
46

Близько 20.30 19 жовтня 2014 р. у приміщенні Чугуївського бюро судово-медичної експертизи було здійснено напад на Віталія Косовського, який є кандидатом у народні депутати по 176 виборчому округу.

Невідомі особи (особа) заподіяли В. Косовському тілесні ушкодження, а саме: забиту рану голови та колото-різане поранення грудної клітини праворуч.  

В результаті отримання ушкоджень В. Косовський знепритомнів на нетривалий час, після чого самостійно дістався приймального відділення Чугуївської Центральної районної лікарні, що розташоване неподалік.

Постраждалий був обстежений (пройшов огляд хірурга, травматолога, рентгенологічне дослідження), йому у лікарні була проведена ревізія ранового каналу грудей, встановлено непроникаюче поранення в порожнину грудей. Рана була ушита, і В. Косовський відпущений додому для амбулаторного лікування.

За даним фактом Чугуївським РВ розпочато кримінальне провадження.

Як зазначає сам Віталій Косовський, напад був підступним, здійсненим зненацька. Кандидат у народні депутати не знає мотивації злодія (злодіїв), але наголошує, що в разі, якщо їх метою було залякати його та примусити відмовитися від політичної боротьби, то «їм на це годі сподіватись».

Косовський Віталій Миколайович є завідуючим судово-медичної служби Чугуївського та Печенізького районів Харківської області, висунутий кандидатом у народні депутати по 176 виборчому округу від Радикальної Партії Олега Ляшка.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані