укр eng
Ексрегіонал балотується у 18 окрузі: "Не один я повірив"
62
32

Григорій Калетнік ще з 2002 року депутат різних скликань і на Парламентських виборах 2014 знову балотується. Джинсує в районних виданнях округу. Навіть дає "ексклюзивні" інтерв’ю.

Спочатку газеті «Липовецькі вісті», автор – Каріна Маєвська, потім «Колосу» (Погребищенський район), автор – 33 канал.
«Не один я в це повірив» - відповідає на питання, щодо свого «регіонального минулого» кандидат на 18-му виборчому окрузі Григорій Калетнік.

Найцікавіші цитати з "інтерв'ю":
«Заздалегідь, до лютневих подій, у 2013 році, я подав заяву і вийшов з партії президента. Чи просто і безпечно виходити з партії президента – можете судити самі або запитати тих, хто в президентській партії сьогодні».

Сайт Верховної Ради дає інші дані – вихід з фракції Партії регіонів – 21 лютого 2014 року.

«Я ж у Верховній Раді, разом з багатьма своїми колегами, підтримав і проголосував зі ті рішення, які підтримали вимоги мітингуючих»
Мабуть, мається на увазі голосування Калетніка за диктаторські закони 16 січня.

Ще в інтерв'ю наприкінці січня Калетнік згадує про "вінницьких радикалів" і запевняє - голосування 16 січня було цілком законним.

На одному із сайтів, створеному активістами під час подій на Майдані, також є інформація про те, що Григорій Калетнік, будучи ректором Вінницького національного аграрного університету, забороняв студентам виходити на ЄвроМайдан.

Ще одна порція джинси у тих же газетах, тепер під назвою "Григорій Калетнік: "Я голосував за ратифікацію угоди з ЄС". Факт того, що депутат взяв участь у "історичному голосуванні" став інформаційним приводом для піар-матеріалу.

 

Сайт "Свобода слова в Україні" теж активно джинсує про Калетніка. За останні два місця з'явився цілий ряд замовних немаркованих матеріалів про кандидата.

У своїй передвиборчій програмі Калетник пише: «Переконаний, що народними депутатами України мають бути обрані особистості, що характеризуються порядністю, професіоналізмом, щирістю...»

Порядно і щиро вводить в оману своїх виборців кандидат Калетнік.

Коментарі
Поки що немає жодного коментаря
Залишити коментар
Для того, щоб залишити коментар, зареєструйтесь або увійдіть до системи, якщо вже зареєстровані